Sortieren

Sortowanie i poprawa

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w żądanym przez Państwa czasie i w odpowiednim miejscu lub w naszych halach, w systemie wielozmianowym.

Firewall

Firewall / Qualitywall

Poprzez 100% kontrolę wszystkich produkowanych części gwarantujemy, że żadne wadliwe części nie opuszczą zakładu. Na podstawie analizy naszej dokumentacji, możemy w szybkim czasie zapobiec dalszym błędom.

Kontrola na końcu linii

Na końcu linii produkcyjnej podzespoły i moduły systemów są poddawane kontroli końcowej i udokumentowane przez specjalnie wyszkolonych pracowników, w skutek tego drobne błędy są usuwane na miejscu.

End_of_Line

Filtr

Projektowanie i realizacja trwałego systemu kontroli w zakładzie poprzez ustandaryzowane procesy, spójną dokumentację i kanały komunikacji.

Warenfilter
Residenttaetig

Działalność rezydenta

Nasz fachowy personel troszczy się na miejscu o wszystkie zagadnienia związane z gwarancja jakości. Reprezentujemy Państwa interesy u klientów.

Prozessoptimirung

Optymalizacja procesu

W połączeniu z naszym działem technicznym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu programy, które w krótkim czasie przyczynią się do poprawy produktu i procesu, ostatecznie podniosą wydajność Państwa przedsiębiorstwa.

Testowanie

Wspieramy Państwa przy odbiorze i projektowaniu Państwa pojazdów poprzez doświadczony i nieustannie szkolony personel.

Testfahrten

Montaż i demontaż

Dzięki najnowszym metodom technicznym oraz wg zasad jakości DIN ISO 9001:2008 przeprowadzamy dla Państwa prace montażowe i demontażowe które odbywają się na podstawie rysunków technicznych oraz specyfikacji kontrolnych.

Montage_Demontage
Mteriallogistik

Logistyka materiałowa

Przed dostarczeniem produktu naszego zleceniodawcy do końcowego klienta dokonujemy jego kontroli, wykonujemy prace pakunkowe, komisjonowania oraz niezbędnych czynności logistycznych.

Spotrepair

Reparatura wgnieceń i uszkodzeń

Specjalnie wykwalifikowany personel reperuje na miejscu nieznaczne uszkodzenia lub wgniecenia przy minimalnym nakładzie pracy.